5G та майбутнє зв’язку: Вплив технології на швидкість та зв’язаність у світі
The post thumbnail

Майбутній вплив технології 5G на різні галузі

Сьогодні бездротові технології стали незамінною частиною нашого повсякденного життя. Доповненням до списку бездротових технологій є нова технологія 5G. 5G — це п’яте покоління мобільних мережевих систем, яке пропонується, але не було розгорнуто в усьому світі. Технологія 5G пропонує три важливі функції; широке підключення для машин/пристроїв, покращений мобільний широкосмуговий зв’язок і наднизька затримка.

Коротше кажучи, пропускна здатність мережі 5G буде більшою та одночасно дозволить більшій кількості пристроїв спілкуватися через мережу. Завдяки технології 5G швидкість мережі буде вищою, а час затримки зв’язку буде меншим.

5G ще не впроваджено в усьому світі, але переваги технології 5G, безумовно, покращать способи використання пристроїв, підключених до Інтернету. Це також забезпечить нові можливості щодо продуктів і послуг. Отже, як 5G приносить користь різним галузям і чи матиме це позитивний вплив на різні підприємства? Ось 4 галузі, на які технологія 5G сильно вплине.

Автомобільна промисловість

З появою 5G автомобільна промисловість може очікувати перше покоління автоматизованих автомобілів без водія. Тільки з 5G ми можемо відчути поєднання розумного міста та автономного автомобіля. Ця передова бездротова технологія може також ефективно сприяти розумному паркуванню, що додатково сприятиме зменшенню трафіку та забруднення.

Це можливо, оскільки в майбутньому автомобілі зможуть відчувати та вибирати для вас оптимальний маршрут, узгоджуючи його з вашим ETA (орієнтовним часом прибуття). Ця технологія працює на основі даних про дорожній рух, які передаються від інших автомобілів і проїжджої частини. Зараз лише кілька компаній працюють над таким високим рівнем автоматизації. Для надання такого типу масштабованих функцій потрібна комбінація інтелектуальних пристроїв і мережі 5G.

Згідно з дослідженням, проведеним Gartner, автомобільна промисловість до 2023 року створить можливість для рішення 5G Інтернет речей (IoT), яке стане основним ринком, що охопить більше половини всієї галузі 5G IoT, що становить 53% від загального обсягу. Завдяки 5G клієнти отримають можливості для ринку підключених автомобілів та інші важливі питання безпеки дорожнього руху, які можуть стати путівником у майбутню еру автономних транспортних засобів зі штучним інтелектом.

Обробна промисловість

Не буде помилкою сказати, що найбільший вплив технологія 5G матиме на промисловість. За оцінками експертів, до 2035 року покращене підключення через 5G, ймовірно, принесе колосальні 13 трильйонів доларів глобальної економічної вартості в різних галузях. Очікується, що третина цієї глобальної вартості буде створена лише за рахунок обробної промисловості.

Технологія 5G може значно допомогти виробничим операціям у обробній промисловості. Це може зробити операції більш гнучкими та ефективними, одночасно підвищуючи безпеку. Це може додатково допомогти виробникам будувати «розумні заводи». Розумні фабрики покладаються на автоматизацію, доповнену реальність та IoT, і відомо, що технологія 5G живить величезну кількість пристроїв і датчиків IoT.

Найбільший потенціал 5G, який може допомогти підключенню підприємства, наприклад, інтегрувати заводську інфраструктуру, керувати роботою з віддалених зон. Завдяки цій технології буде прозора інтеграція ланцюга постачання, низькі витрати на технічне обслуговування через велику кількість датчиків у компаніях, і менше співробітників буде працювати.

Індустрія охорони здоров’я

Галузь охорони здоров’я – єдина галузь, де на кону стоять людські життя. Це дуже непередбачуваний сектор, і медичні працівники мають швидко приймати рішення, і тут немає місця для помилок. Галузь охорони здоров’я також має найбільшу кількість даних, які потрібно обробляти та отримувати доступ у режимі реального часу. Це робить прийняття обґрунтованих рішень ще більш важливим.

Ось тут може стати в нагоді технологія 5G. Завдяки високій пропускній здатності та низькому потенціалу затримки мережі 5G потенційно можуть допомогти швидше приймати життєво важливі рішення. Швидкі рішення також можна приймати в лікарні або віддалено, оскільки 5G забезпечує швидкий доступ до даних у реальному часі. Галузь, яка створює купу даних, може отримати величезну користь від низької затримки 5G. Це може забезпечити плавну передачу даних, не створюючи проблем для решти мережі. Технологія 5G може повністю змінити сектор охорони здоров’я, а також підвищити рівень доходів.

Окрім покращеної швидкості передачі даних, технологія 5G також може принести користь сектору охорони здоров’я за допомогою візуалізаційної діагностики, потокової передачі телемедицини високої чіткості, а також обміну результатами з медичними бригадами.

Транспортна промисловість

Від громадських автобусів до приватних логістичних парків, 5G може підключати не лише пристрої та людей, але й транспортні засоби. Технологія 5G може повністю змінити те, як люди чи товари подорожують світом. Він може забезпечити кращу видимість і ефективно контролювати транспортні системи.

Оскільки використання мереж 5G стає все більш поширеним, міста можуть отримати більше можливостей, наприклад наскрізну видимість своїх транспортних систем. Найкращим прикладом для цього є те, що 5G може допомогти містам запровадити планування маршруту в реальному часі. Це може залежати від дорожнього руху або навіть погодних умов. Крім того, це може дозволити працівникам громадського транспорту використовувати підключені до Інтернету речей датчики для легкого моніторингу справності поїздів та інших транспортних засобів.

Хоча технологія 5G ще не розгорнута у всьому світі, її впровадження може прокласти шлях до численних інноваційних проривів і привести світ до неймовірного високотехнологічного майбутнього. Обробка товарів від фабрики до клієнтів, яка включає відстеження активів, управління автопарком і доставку «останньої милі», усі ці послуги з підключенням 5G можуть надавати всі функції набагато ефективніше.

Майбутній вплив технологій 5G на різні галузі може забезпечити численні переваги різними способами. Швидша швидкість завантаження та завантаження, легша потокова передача з автентичними з’єднаннями та миттєвий час відгуку – це переваги, які можуть отримати клієнти. Різні галузі, такі як автомобілебудування, виробництво, охорона здоров’я та транспорт, отримають більше переваг завдяки наднизькій затримці та масовому з’єднанню.

Оскільки після пандемії світ повністю трансформувався в цифровий простір, залучаючи більше користувачів технологій, швидкість і ефективність мережі потребують найближчого оновлення.

Коментарів немає

To comment you need to be logged in!

Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *