Віртуальна реальність (VR) та розширена реальність (AR): Застосування в освіті, розвагах та індустрії
The post thumbnail

Як AR-VR займає місце в індустрії освіти та розваг?

Оскільки технології AR-VR продовжують викликати галас на ринку, такі індустрії, як освіта та розваги, також використовують переваги нових потоків для залучення величезної аудиторії. Ці технології різко зменшили необхідність традиційних підходів.

Зараз ці галузі отримують величезну вигоду, отримуючи мільйони можливостей для збільшення залученості, отримання прибутку, створення кращих зв’язків і пошуку інших шляхів зростання.

За даними Statista 2023, світовий ринок доповненої реальності, віртуальної реальності та змішаної реальності досяг 29,26 мільярдів доларів США у 2022 році, і очікується, що до 2026 року він зросте до понад 100 мільярдів доларів США.

У цьому блозі буде розглянуто деякі важливі досягнення, які зараз використовують творці та платформи індустрії освіти та розваг.

Доповнена реальність

Це термін, який використовується для створення штучного середовища з використанням ідеального поєднання цифрового світу та фізичних елементів. Простіше кажучи, доповнена реальність перетворює об’єкти реального світу в перцептивну інформацію за допомогою створених комп’ютером високоякісних датчиків і камер від розробки додатків AR-VR.

Є чотири основні елементи, які створюють накладені зображення реального середовища, тобто камера та датчики, проекція, обробка та відображення.

Приклад. Гра Pokémon Go є одним із найкращих прикладів технології AR, де гравцям дозволяється знаходити та захоплювати персонажів, які з’являються в реальному світі.

Віртуальна реальність

Це повне занурення, яке перетворює реальне середовище на змодельоване. Віртуальна реальність використовує гарнітуру, яка поміщає людину у віртуальний всесвіт, який людина може досліджувати самостійно.

VR працює на основі технології відстеження голови, яка дозволяє людині досліджувати навколишнє середовище, просто рухаючи головою.

Наприклад, готелі використовують віртуальну реальність, щоб відвідувати своїх клієнтів усередині своїх об’єктів, щоб дати їм реальне відчуття розташування.

Переваги доповненої та віртуальної реальності в освіті

1. Покращує залучення студентів

Школи та вчителі зазвичай стикаються з проблемою низької залученості учнів, яка розумно керується за допомогою технології AR-VR. Вчителі можуть включити захоплюючий та інтерактивний вміст, наприклад зображення та візуальні сценарії, щоб зацікавити дітей. Використовуючи такі інтерактивні елементи, стає легко розпалити цікавість дитини, забезпечивши її участь і надавши їй найкращі практики для запам’ятовування отриманих знань.

2. Краще розуміння понять

Дати краще розуміння теми було неможливо за допомогою традиційних методів навчання, але тепер це можливо за допомогою AR/VR. Учні отримують чіткий огляд зображень на 360 градусів, що полегшує розуміння та навчання. VR підтримує концептуальні методи навчання, представляючи динамічну візуалізацію та представлення.

3. Інтеграція навчання з гейміфікацією

Використовуючи ці технології, студенти можуть опинитися в веселому та інтерактивному навчальному процесі за допомогою кількох ігор. Надання учням можливості грати, де вони можуть брати участь, сприяє навчанню та залученню студентів і дозволяє їм мислити за межами своєї уяви. Крім того, значки, бали та інші нагороди через ігри створюють внутрішню мотивацію серед учнів різного віку.

4. Створює мультисенсорний досвід

Під мультисенсорним досвідом ми маємо на увазі, що всі органи чуття учнів будуть націлені паралельно. На відміну від традиційних методів навчання, учні не просто насолоджуються навчанням або читанням, вони залучаються до цього через свій слух, зір і дотик. Такі методи чудово надихають і заохочують студентів ефективно сприймати концепції. Приклади. Використовуючи AR-VR, учні можуть навіть потримати яблуко, помацати його та навіть порахувати насіння всередині яблука.

5. Пропонує навчання без відволікань

AR VR створює віртуальне середовище, яке не відволікається. У такому середовищі учні можуть навіть краще зосереджуватися, запам’ятовувати та здобувати поняття. Це саме те, що віртуальна реальність може надати як студентам, так і викладачам. Студенти, які навчаються у VR, показали вищі бали на іспитах і, як правило, краще запам’ятовували концепції. Віртуальна реальність має потенціал кардинально змінити світогляд.

Завдяки VR учні можуть досліджувати безмежний світ знань, залучаючи уроки інтерактивно та незабутньо.

Переваги доповненої та віртуальної реальності в розвагах

1. Легко захоплює інтерес аудиторії

Віртуальні зображення, які пропонує технологія, завжди приковують увагу як дорослих, так і дітей. Завжди гарантовано, що люди отримають сприятливий результат, коли будь-яка розважальна діяльність виконується з використанням віртуальної чи доповненої реальності.

2. Допомога у створенні унікальних рекламних стратегій

Незалежно від того, чи плануєте ви запустити новий продукт чи просувати вже існуючі, ви можете легко об’єднати його з доповненою чи віртуальною реальністю. Чудова технологія дозволяє створювати захоплюючі тизери.

Такі дивовижні враження від використання технології AR/VR дозволяють лише отримати безпрограшну ситуацію для аудиторії та хороший рівень залучення.

3. Підтримка у збільшенні продажів бізнесу

Розважальні події, такі як фільми, шоу, концерти, події тощо, можна створювати за допомогою технології AR/VR, яка надає інший вимір світу розваг. Технологія допомагає компаніям взаємодіяти з окремими людьми та створювати галас навколо соціальних мереж та інших пов’язаних платформ.

4. Дозвольте залучати молодшу аудиторію за допомогою фільтрів

Фільтри для обличчя зазвичай використовуються серед аудиторії покоління Z. Вони не тільки допомагають залучити аудиторію, але й підвищують популярність бренду завдяки обміну інформацією з вуст в уста. Найпопулярнішим прикладом є фільтри крикетних подій, у яких використовуються сонцезахисні окуляри різних команд IPL із цікавим дизайном і різними кольорами, щоб підвищити обізнаність молодшої аудиторії.

5. Підтримуйте постійний зв’язок зі своєю аудиторією

Кожна людина зацікавлена в тому, щоб дізнатися більше про продукт і послуги, якими вона користується. Технологія AR/VR дозволяє аудиторії надавати єдине посилання, включаючи інформацію про походження, біографію, виготовлення, інгредієнти тощо. Що більше аудиторія знає про продукт, то краще вона зможе з вами зв’язатися.

Підводячи підсумки!

Технології динамічно впливають на галузі, і AR-VR сьогодні займає перше місце в списку. Лідери в галузі освіти та розваг прискорюють свою рекламну діяльність, щоб досягти цільового зростання. Вони можуть легко забезпечити краще візуальне доповнення, яке допоможе аудиторії зрозуміти тему або отримати повне враження від сценарію.

Тому все більше і більше організацій і компаній повинні почати впроваджувати AR-VR у свій бізнес, щоб не лише зосередитися на кращих результатах бізнесу, але й створити сильний соціальний вплив на суспільство.

Коментарів немає

To comment you need to be logged in!

Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *