Технології у виробництві: від 3D-друку до роботизації – як вони впливають на промисловість
The post thumbnail

Переваги 3D-друку для індустрії робототехніки

З появою нових матеріалів, галузей промисловості та процесів трансформаційний потенціал 3D-друку заощадить час і ресурси розробників роботів і створюватиме кращі конструкції та виробництво роботів на довгі роки. Хоча зараз багато робототехнічних компаній використовують 3D-друк у своїх конструкціях роботів, експерти прогнозують, що це партнерство буде розширюватися, оскільки переваги адитивного виробництва стануть більш помітними як розумне виробництво. У найближчі місяці та роки універсальність і налаштування, які надає 3D-друк, будуть більш широко сприйматися бізнесом. Обидві технології доповнюють одна одну, створюючи гідні ефекти, які передаються споживачам для більш потужного та ефективнішого робота: адитивне виробництво/3D-друк і робототехніка.

3D-друк і адитивне виробництво для промисловості робототехніки

3D Incredible добре знає, що до програм робототехніки може бути багато галузевих вимог. Таким чином, з індивідуальними варіантами інструментів ми пропонуємо повний каталог пропозицій продукції. Це може бути частиною того, чому для індустрії робототехніки адитивне виробництво ідеальне. Інженери-робототехніки все ще знаходять більше гнучкості, продуктивності та точності. Адитивне виробництво полегшує створення прототипів, інструментів, виробництво, що знижує витрати та час виходу на ринок, а також допомагає інженерам-робототехнікам досягати своїх цілей. Ми можемо налаштувати конструкції для роботизованих додатків відповідно до вимог споживачів і оптимізувати їхні конструкції на основі досліджень і тестування за допомогою швидкого прототипування, яке стало можливим завдяки 3D-друку. На багатьох ринках адитивна обробка має унікальні переваги:

Нові інструменти для виробників робототехніки

У основному виробництві адитивне виробництво зараз використовується для створення інструментів, пристосувань і пристосувань для виготовлення складних виробів. Налаштування компонентів, пристосованих для конкретної роботи, є невід’ємною частиною ландшафту індустрії робототехніки. Роботи не завжди проектуються та виробляються як роботи того самого типу. Найчастіше вони налаштовані відповідно до конкретних вимог. Вони часто виконують завдання, які є «брудними, нудними або небезпечними» для людей, але вони отримують додаткову користь, оскільки вони виконують певні завдання, які раніше виконувала людина. Останніми роками 3D-друк широко використовується для досягнення ефективності та комплексних функцій, що дозволяє розробляти спеціальну робототехніку. Оскільки різні роботи мають різні робочі специфікації, можливість 3D-друку виробляти персоналізовані деталі, які відповідають конкретному завданню, і з’явилася фантастична можливість друкувати матеріали, які можуть витримати. Створення нестандартних компонентів ілюструє, як існують різні програми для різних ринків 3D-друку та адитивного виробництва.

Швидке виготовлення захватів

3D-друк із пластику та металу можна використовувати для легкого друку захватів роботів із бажаною точністю.

Нова модифікація конструкції продукту, який обробляє робот, вимагає нових захватів відповідно до модифікованої конструкції. Тут 3D-друк може допомогти у виготовленні захоплення будь-якої форми.

Запчастини для роботів

Здебільшого запчастини передових роботів доводиться замовляти та імпортувати з-за кордону. Старі моделі роботів стикаються з труднощами, оскільки виробники запчастин недоступні або припинили їх виробництво. Це призводить до зупинки виробничих ліній. Таким чином, 3D-друк є перевагою, оскільки за допомогою нього можна швидко створити інвентар.

Швидке створення прототипів

3D-друк підходить для швидкого створення прототипів для проектування робототехніки. Для розробки робототехніки потрібно багато проб і помилок. Це починається з структури та різних критеріїв архітектури, які використовуються для виконання запланованої програми або процедури. Використовуючи процес 3D-друку, прототипи можна виготовляти легко, недорого та з невеликим загальним ризиком. Надрукований на 3D прототип може бути створений за частку часу, який потрібен для виготовлення деталі. Скорочення часу обробки та простота малосерійного виробництва, пов’язані зі швидким створенням прототипів, забезпечують незвичайну універсальність у виробництві роботизованих машин. Конкурентна перевага — це доцільне створення прототипів, що допомагає виробникам роботів працювати краще на ринку, який мандрує зі швидкістю блискавки.

Пряме виготовлення

3D-друк використовується не тільки для створення прототипів, для виробництва машин і обладнання. Цілком можливо, що сам робот – або принаймні багато його частин – можуть бути створені за допомогою 3D-друку. 3D-друк не тільки замінює лиття під тиском, але й може використовуватися як інший спосіб створення виробів. Кожен у індустрії робототехніки повинен усвідомлювати, що з 3D-друком, від компонентів до електропроводки, ви можете проявити велику уяву. Потенціал величезний і дозволить галузі розвиватися швидше, ніж використання лиття під тиском з більшою потужністю. Пряме виробництво через адитивне виробництво забезпечує виробничий процес багатьма економічними перевагами. Оскільки прес-форми з адитивним виробництвом не потрібні, об’ємне нарощування може бути продуктивним. Це разом із великою кількістю програм для 3D-друку, які буде мати індустрія робототехніки, забезпечує дуже інноваційне майбутнє.

Економія часу та грошей

Легше задовольнити безкомпромісні вимоги індустрії робототехніки за допомогою 3D-друку та адитивного виробництва. Вихід зазвичай дорівнює або перевершує литі деталі в металевому друку. Це більшою мірою залежить від процесу в полімерах, але різні процеси можуть забезпечити деталі з властивостями на рівні з деталями, виготовленими під тиском. Коли справа доходить до більших кількостей, потрібна правильна програма для 3D-друку, щоб перемогти звичайні технології. Розглянемо надзвичайно складні компоненти або вузли, які можна об’єднати як відповідні кандидати для розробки 3D-друку в єдиний дуже складний компонент. Для компаній найбільші виграші приходять, коли вони визнають потенціал 3D-друку для створення відмінних геометрій для радикального підвищення продуктивності, а не просто для досягнення тієї самої продуктивності з більшою економічністю.

Виробництво деталей на замовлення

Хоча виготовлення компонентів на замовлення є перевагою для виробників робототехніки, 3D-друк також може бути корисним для ремонту роботів. За бажанням можливе виготовлення запасних частин та запчастин. Щоб відремонтувати деталі та конструкції, які можуть не працювати, їх можна переробити та оновити. Якщо поруч є 3D-принтер, не важливо замовляти запасну частину. Можливе виготовлення на місці. Весь ланцюжок поставок, а також технічне обслуговування та ремонт роботів буквально оснащені турбонаддувом. Ця перевага також може бути спільною з іншими приладами.

Індустрія робототехніки також скористається перевагами створення менших обсягів без початкових витрат, на додаток до розробки кращих інструментів, використання свобод дизайну, налаштування роботів і швидшого виходу на ринок за допомогою адитивного виробництва. Завдяки безлічі застосувань 3D-друк матиме дуже інноваційне майбутнє для індустрії робототехніки. Incredible AM Pvt. Ltd., розташована в Пуні, Індія, є компанією, яка пропонує рішення від ідеї, дизайну, друку та подальшої обробки до управління якістю та гарантії за допомогою адитивного виробництва для промисловості 4.0.

Коментарів немає

To comment you need to be logged in!

Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *